Strona Tematyczna!

Filmy harlekiny

Post by relatedRelated post

Co pewien czas jesteśmy elektryzowani jakąś informacja z tematyki fenomenalnych diet – fenomenalnych, gdyż – wedle zapewnień ich twórców lub zwolenników – zezwalają w wybitnie szybkim tempie pozbyć się zbędnych kilogramów, nie powodują efektu jo-jo, czyli prędkiego powrotu do poprzedniej wagi oraz w ogóle są zdrowe oraz oszałamiające! Jednakże po pewnym czasie okazuje się, że tak nie do końca jest, jak mówią reklamy. Od jakiegokolwiek czasu rekordy popularności, również w naszym kraju, bije tak zwana dieta Dukana, polegająca na dostarczaniu organizmowi codziennie niesłychanie dużych ilości białka, przede wszystkim zwierzęcego, a równolegle zminimalizowanie przyjmowania węglowodanów, w tym owoców oraz warzyw – sprawdź także ANCHOR. Rzeczywiście osoby, które zaczęły wykorzystywać ta dietę, dość prędko traciły masę ciała, bowiem strawienie białka potrzebuje kolosalnej pracy organizmu, a w takim razie powoduje duże zużycie w tym procesie kalorii. Mimo to szybko także okazało się, że dieta ma efekty uboczne – znaczące ilości białka upośledzają prace naszych nerek, a to z kolei wywołuje gromadzenie się w ciele licznych trucizn.

źródło: Harlequiny

About

Teksty:

  • Największy, darmowa wycena, szybka płatność, to sklep numizmatyczny i skup monet Bydgoszcz skup banknotów, orderów, odznaczeń i innych przedmiotów kolekcjonerskich
  • nowoczesna porcelana warszawa
  • Aby poprawić stan gleby i ziemi koło domu należy wykonać rekultywacja gruntu . Ziemia koło domu będzie równa i żyzna. Budowa też będzie przebiegać wygodniej.
  • W ofercie firmy Żalux znajdują się żaluzje drewniane , pionowe, fasadowe, zewnętrzne. Nasza firma znajduje się pod adresem ul. Mateckiego 17, Poznań.